ŠKOLNÍ MLÉKO DO ŠKOL 2020 – 2021 HAPPYSNACK https://www.happysnack.cz/

  1. Kartičky, které byly platné loňský školní rok, mají prodlouženou platnost o další školní rok, tedy až do 30.11.2021. Prodloužení platnosti se na nich automaticky aktivuje (=zobrazí) během měsíce září nebo října.
  2. Dotované ochucené mléko s příplatkem žáka najdete ve školách, které jsou s námi zapojeny do školního projeku Mléko do škol. V ostatních automatech jsou mléka za plnou cenu.
  3. Nabídku školního automatu a ceník naleznete na tomto odkazu zde. Nabídka v jednotlivých automatech se může lišit.
  4. Jak dobít kredit na kartičce naleznete zde. Doporučujeme dobíjet prostřednictvím platební brány nebo klasickým převodem. Jiné způsoby dobíjení mohou být zatíženy poplatky třetích stran.
  5. Pokud se chcete přihlásit ke svému účtu a provést různá nastavení, můžete zde. Doporučujeme nastavit denní limit pro výběr z automatu, zvolit si kategorie výrobků a především si uložit vlastní e-mailovou adresu. Bude se hodit pro případ ztráty hesla.

Karty jsou anonymní, případné blokace, žádosti o převody přecházejí na stranu rodiče. V případě ztráty, poškození – výdej karty – školní jídelna p. Víchová (vedoucí ŠJ)

Školní projekty (mléko): Pro školy zůstává vše stejné jako v loňském roce. Produkty (neochucená mléka a mléčné výrobky) jsou dodávány zdarma. Vybrané produkty v kvalitě BIO.

Ochucená mléka ve školním projektu Mléko do škol: Ve školních automatech naleznete ochucená mléka od počátku školního roku. Ochucená mléka jsou s doplatkem žáka, vybírají se na základě předplacené karty ze školního automatu.

Nárok žáka základní školy na dotovaný ochucený mléčný výrobek je 1 ks denně. Další výrobek je pak prodáván za plnou cenu.

MLÉKO DO ŠKOL:

DOTOVANÉ VÝROBKY s doplatkem žáka – Školní projekt MLÉKO DO ŠKOL

Mléčné výrobky – Mlékárna Kunín a.s.

Polotučné mléko vanilkové, 200 ml 9,10Kč/(15,20 Kč)

Mléčné výrobky – Mlékárna Hlinsko a.s. KRAVÍK – různé příchutě, 250 ml 10,00Kč/(15,40 Kč)

Ochucená dotovaná mléka jsou omezena 1ks na den, poté jsou prodávána za cenu nedotovanou (v závorce).

 

 

OVOCE DO ŠKOL 2020 – 2021 Bovys s.r.o https://www.bovys.cz/

  1. Ovoce nebo zelenina budou dětem dodávány jedenkrát týdně zdarma
  2. OVOCE A ZELENINU, VŽDY PŘED KONZUMACÍ UMYJTE!!!
  3. Žákům je dodáván rozmanitý sortiment s důrazem na kvalitu. Školám je nabízena možnost podílet se na výběru dodávaného zboží.